PALETĒŠANAS ROBOTI

Precīza un jaudīga uzglabāšanas sistēma

Visām lietām, kas tiek masveidā ražotas, ir nepieciešama uzglabāšana un iepakošana uz paletēm.
OMD OÜ ir liela pieredze šajā jomā – mēs saviem klientiem piedāvājam labāko praksi visās ražošanas nozarēs, sākot no plastmasas izstrādājumu ražošanas līdz pat pārtikas produktiem.

1. Mēs izvēlamies optimālu un pareizu veidu, kā apstrādāt produktu.
2. Tā kā mums ir labākā prakse, mēs visu darām ātri, efektīvi un visaugstākajā līmenī.
3. Mēs izpildām visu izmēru projektus, sākot no vairākām ražošanas līnijām līdz viena robota uzstādīšanai.
4. Varam piedāvāt risinājumus katram budžetam. Mēs varam pilnībā samontēt staciju ar nelielu budžetu no lietotām iekārtām. Tajā pašā laikā mēs būvējam arī risinājumus, kas atbilst mūsu klientu pasaules klases prasībām.

Mēs esam vietējais uzņēmums, ar savu tehnisko bāzi un ekspertu komandu programmēšanas, projektēšanas, montāžas un apkopes jomā.

Mēs sadarbojamies ar DORNER, kurš tiek uzskatīts par tehnoloģiju gigantu: https://www.dornerconveyors.com/. Mums ir arī atsevišķa lapa, kas veltīta DORNER produktiem un risinājumiem.

Turklāt mēs ar iepakojumu saistītiem projektiem izmantojam vairākas iekārtas no pārbaudītiem piegādātājiem, piemēram, printerus, uzlīmju drukāšanas ierīces, iepakošanas iekārtas u. c.
Turklāt palešu izvietošana ir viens no pirmajiem procesiem, lai pietuvotos modernajai Industry 4.0 koncepcijai.
Proti:
- Roboti saņem informāciju no ražošanas MRP datu bāzes par to, kas ir jāražo, un iekārtas tiek automātiski pārkonfigurētas konkrētam produktam vai uzdevumam.

- Salocīti vai iepakoti produkti tiek pārbaudīti, izmantojot mašīnredzi. Tiek pārbaudīts produkts – forma, krāsa, ģeometrija –, kā arī uz tā uzdrukātie dati: izgatavošanas datums, sērijas numurs utt.

- Paletes ar iepakotajiem produktiem tiek transportētas, izmantojot autonomus mobilos robotus.

- Mobilie roboti tiek kontrolēti, izmantojot Stock Monitoring Software (noliktavas monitoringa programmatūra). Par mobilajiem robotiem mēs savā vietnē esaam izveidojuši atsevišķu lapu.
Kontakti
OMD OÜ
Reģ. kodu 11468255
KMKR EE101260778

+372 5336 4352
omdrobots@omdrobots.eu
Sinilille tee 6/1, birojs 9, 75312 Peetri, Eesti
Nosūtot ziņojumu, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai.
Made on
Tilda