Palleteerimisrobotid

Täpne ja võimas ladustamissüsteem
Kõik asjad, mida meie maailmas massiliselt toodetakse, vajab kaubaalustele ladustamist ja pakendamist.
Kõik asjad, mida meie maailmas massiliselt toodetakse, vajab kaubaalustele ladustamist ja pakendamist.
Selles valdkonnas on OMD OÜ'l palju kogemusi – pakume klientidele parimaid praktikaid kõigis tööstusharudes plasttoodete tootmisest toiduaineteni välja.

1. Valime tootega töötamiseks optimaalse ja õige viisi.
2. Omades parimaid praktikaid, teeme kõik kiiresti, tõhusalt ja kõrgeimal tasemel.
3. Teostame iga suurusega projekte mitme realistest liinidest ühe roboti paigaldamiseni.
4. Meil on pakkuda lahendusi igale eelarvele. Väikese eelarvega jaama saame täielikult kokku panna kasutatud seadmetest. Seejuures ehitame lahenduse, mis vastab klientide maailmatasemel nõuetele.

Oleme kohalik ettevõte, koos oma tehnilise baasi ja asjatundliku meeskonnaga programmeerimise, disaini, montaaži ja hoolduse alal.

Teeme meie piirkonnas koostööd sellise tehnoloogia hiiglasega nagu DORNER: https://www.dornerconveyors.com/. DORNERi jaoks on meil olemas ka eraldi leht.

Lisaks kasutame mitmeid ennast tõestanud tarnijate seadmeid pakendamisega seotud projektide jaoks, näiteks: printerid, sildimasinad, pakkimismasinad jpm.

Pealegi on kaubaaluste paigutamine üks esimesi protsesse, mis moodsaimasse Industry 4.0 kontseptsiooni kõige kiiremini siseneb.
Nimelt:
- Robotid küsivad tootmise MRP andmebaasist teavet selle kohta, mida on vaja toota, ja masinad seadistatakse konkreetse toote või ülesande jaoks automaatselt ümber.

- Volditud või pakendatud tooteid kontrollitakse masinnägemise abil. Kontrollitakse nii toodet – kuju, värv, geomeetria – kui ka sellele trükitud andmeid: tootmise kuupäev, seeria jne.

- Pakendatud toodetega kaubaaluseid transporditakse autonoomsete mobiilsete robotite abil.

- Mobiilseid roboteid juhitakse Stock Monitoring Software (lao monitooringu tarkvara) abil. Mobiilsete robotite kohta tegime oma kodulehel samuti eraldi lehe.
Meie kontaktid
OMD OÜ
Reg. kood 11468255
KMKR EE101260778

+372 5336 4352
omdrobots@omdrobots.eu
Sinilille tee 6/1, kontor 9, 75312 Peetri, Eesti
Sõnumi saatmisel nõustute meie privaatsuspoliitikaga.
Made on
Tilda